Nacházíte se zde: Úvod > Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

Obchodní podmínky a povinnost záruky se řídí platnými právními předpisy České republiky.

Objednávky

Objednávky jsou přijímány poštou, faxem, e-mailem nebo telefonicky. Objednávka musí obsahovat fakturační adresu, dodací adresu, IČ, DIČ a objednací značení výrobku. Je možno domluvit dlouhodobé požadavky na způsob vyřizování objednávek. Doručením objednávky je vyjádřen souhlas s těmito obchodními podmínkami. Potvrzení o přijetí objednávky včetně cen a předběžných dodacích termínů resp. přepotvrzení termínů dodání při zpoždění dodávky je po předchozí domluvě zasíláno faxem, telefonicky nebo e-mailem. S každou dodávkou je zasílána náležitá faktura resp. dodací list. Při neuvedení celého objednacího čísla nelze zaručit správné dodání. Při neupřesnění požadované barvy jsou prvky dodávány v barvě, která je u daného typu považována za standardní - obvykle černá.

Odběrné množství

U skladových položek je libovolné. U položek, které nejsou na skladě, u nestandardních barevných provedení a u nestandardních materiálů je třeba se informovat na minimální množství.

Ceny

Vzhledem k velkému množství položek a stále rozšiřujícímu se sortimentu a vývoji kursu koruny není možné vypracovat komplení ceník, platný dlouhodobě. Ceny Vám rádi sdělíme na základě Vaší konkrétní poptávky. Cena závisí na objednaném množství konkrétní položky ( limitující jsou odběry od 100 ks, od 500 ks, od 1000 ks), na celkové výši objednávky. Při odběrech velkého množství případně při dlouhodobé spolupráci poskytujeme smluvní ceny. Ceny jsou udávány v Kč bez DPH.

Dodací termín

Položky na skladě se expedují ihned a jsou dodány do druhého dne obchodním balíkem ( pokud je objednávka doručena do 13.00). Vyhovíme samozřejmě požadavku zákazníka na dodání v konkrétním termínu. Neskladové položky budou dodána v rozmezí 1 - 8 týdnů. Na základě konkrétní objednávky Vám přesný termín dodání potvrdíme. Dodání zboží může být po předchozím vyrozumění vázáno na úhradu závazků odběratele. Nejsou - li závaznou objednávkou sjednány rezervované skladové zásoby, nejsou uznány žádné nároky na náhrady škody způsobené případným zpožděním dodávky.

Způsob dodání

Zaslání na dobírku - pošta, obchodní balík. Při déletrvající spolupráci je možno domluvit platbu převodem.Ke každé zásilce, včetně dílčích dodávek, je účtováno balné a přepravné dle hmotnosti a druhu zásilky.

Vzorky

1-4 ks vzorků v hodnotě do 50,- Kč zasíláme zdarma.