Vyhledat

Přihlášení

O společnosti Duál s.r.o.

Naše společnost Duál s.r.o. má své stabilní místo na trhu od roku 1997. Zabýváme se distribucí a zakázkovou výrobou plastových komponentů pro výrobní firmy, nábytkáře, strojírenství, kovovýroby, řemeslníky, automobilový průmysl, elektrotechniku, zámečnictví, truhlářství, sklenářství, železářství, montážní a servisní firmy.

Jsme primárně velkoobchodní dodavatel, což se projevuje nejen ve vysoké míře znalosti produktů, ale i v naší cenové politice. I to je důvodem, proč vedle velkoobchodního prodeje máme celou řadu dlouhodobých zákazníků z řad drobných odběratelů.

dual company

Stojíme na pevných a jasně definovaných základech

Držíme se základních pilířů, které fungují. Vysoká kvalita zboží, porozumění našim zákazníkům, příznivé velkoobchodní ceny a rychlost dodání.

  • jsme ryze česká společnost se sídlem v regionu, ve kterém podnikáme a víme, že dodržování nejvyšší kvality produktů je alfou a omegou pro naše zákazníky
  • náš tým Vám pomáhá s výběrem vhodného zboží, konzultuje případné alternativy a zajišťuje, že dostanete to, co opravdu potřebujete
  • na základě dlouhodobých vztahů v rámci celého dodavatelského řetězce jsme schopni zajistit dobu naskladnění a expedici skladového zboží prakticky ihned.

ZOBRAZIT SORTIMENT

O příjem a zpracování Vašich objednávek se stará

Klára N. Klára N. Ondřej M. Ondřej M.

KONTAKTUJTE NÁS

Zboží Vám připravuje a expeduje

Táňa P. Táňa P. Roman P. Roman P.

KONTAKTUJTE NÁS