Vyhledat

Přihlášení

Obchodní podmínky

 1. Objednávky

  Objednávky jsou přijímány poštou, faxem, e-mailem nebo telefonicky. Objednávka musí obsahovat fakturační adresu, dodací adresu, IČ, DIČ a objednací značení výrobku. Je možno domluvit dlouhodobé požadavky na způsob vyřizování objednávek. Doručením objednávky je vyjádřen souhlas s těmito obchodními podmínkami. Potvrzení o přijetí objednávky včetně cen a předběžných dodacích termínů resp. přepotvrzení termínů dodání při zpoždění dodávky je po předchozí domluvě zasíláno faxem, telefonicky nebo e-mailem. S každou dodávkou je zasílána náležitá faktura resp. dodací list. Při neuvedení celého objednacího čísla nelze zaručit správné dodání. Při neupřesnění požadované barvy jsou prvky dodávány v barvě, která je u daného typu považována za standardní - obvykle černá.

 2. Odběrné množství

  U skladových položek je libovolné. U položek, které nejsou na skladě, u nestandardních barevných provedení a u nestandardních materiálů je třeba se informovat na minimální množství.

 3. Ceny

  Vzhledem k velkému množství položek a stále rozšiřujícímu se sortimentu a vývoji kursu koruny není možné vypracovat komplení ceník, platný dlouhodobě. Ceny Vám rádi sdělíme na základě Vaší konkrétní poptávky. Cena závisí na objednaném množství konkrétní položky ( limitující jsou odběry od 100 ks, od 500 ks, od 1000 ks), na celkové výši objednávky. Při odběrech velkého množství případně při dlouhodobé spolupráci poskytujeme smluvní ceny. Ceny jsou udávány v Kč bez DPH.

 4. Dodací termín

  Položky na skladě se expedují ihned a jsou dodány do druhého dne obchodním balíkem ( pokud je objednávka doručena do 13.00). Vyhovíme samozřejmě požadavku zákazníka na dodání v konkrétním termínu. Neskladové položky budou dodána v rozmezí 1 - 8 týdnů. Na základě konkrétní objednávky Vám přesný termín dodání potvrdíme. Dodání zboží může být po předchozím vyrozumění vázáno na úhradu závazků odběratele. Nejsou - li závaznou objednávkou sjednány rezervované skladové zásoby, nejsou uznány žádné nároky na náhrady škody způsobené případným zpožděním dodávky.

 5. Způsob dodání a platby

  Při zvolení dopravy Českou poštou zasíláme balíky na dobírku. Při déletrvající spolupráci je možno domluvit platbu převodem. Ke každé objednávce je účtováno poštovné a balné 97,81 Kč bez DPH za jeden balík.
  Při osobním odběru na provozně v Praze je možnost platby pouze v hotovosti, není možné platit platební kartou.

 6. Vzorky

  1-4 ks vzorků v hodnotě do 50,- Kč zasíláme zdarma.

 

V Praze dne 1. 1. 2018